Vyberte si

Druhy masáží

Zbaví stresu

Aromatická
masáž

Zjistěte více

"

Uvolní svaly

Sportovní masáž

Zjistěte více

"

Klasická

Relaxační masáž

Zjistěte více

"

Od bolesti

Bowenova technika

Zjistěte více

"

Zbaví stresu

Aromatická masáž

Aroma masáž je spojení relaxační (klasické) masáže s účinky éterických olejů. Jak už ze samotného názvu vyplývá a podobně jako v aromaterapii, jedná se o účinky různých éterických vůní na celý organismus.

Esenciální oleje se nacházejí ve květech, plodech, listech, kůře a v kořenech bylin a stromů. Oleje, které používám jsou v bio kvalitě. Samotný olej s příměsí vůně je namíchán dle přání klienta. Jako základní olej si můžete vybrat parafínovaný neparfémovaný olej v lékárenské kvalitě (levnější varianta, vhodný pro alergiky), nebo přírodní oleje za studena lisované (nejvhodnější je mandlový olej, který je skvělý i pro vyživení pokožky a nemá žádnou vůni).

Ceny: 

 • 60 min: 900,- Kč
 • 90 min: 1300,- Kč
 • 120 min: 1600,- Kč
masáže olomouc
sportovní masáž olomouc

Uvolní svaly

Sportovní masáž

Jedná se o celotělovou masáž (záda, nohy, ruce, šíje). Masáž navozuje vyšší svalovou aktivitu, pomáhá k prohřátí zatěžovaných partií pomocí masérských hmatů a olejů, které podporují prohřátí svalů, nebo naopak k regeneraci a zklidnění svalů pomocí chladivých olejů.

Sportovní masáž je ideální pro každého, kdo sem tam cvičí: od lidí, kteří jen chodí, po cvičení v tělocvičně jednou týdně. Sportovní masáž je také ideální pro lidi, kteří mají fyzicky náročnou práci nebo pro kohokoli, kdo trpí ztuhlostí nebo bolestí měkkých tkání (svalů). Masáž specificky cílí na uvolnění svalů a pomohou zlepšit flexibilitu, zmírnit bolest a zvětšit rozsah pohybu.

Ceny: 

 • 90 min: 1100,- Kč
 • 120 min: 1400,- Kč

Klasická

Relaxační masáž

Relaxační masáž je jemnější a pomalejší než sportovní masáž. Díky této metodě dojde k uvolnění a regeneraci svalů, ke zmírnění svalové únavy, zklidnění organismu a urychlení regenerace měkkých tkání.

Je možné absolvovat nejen celkovou masáž, ale také masáž zaměřenou na určitou část těla, jako např. zad, šíje atp. Ta je poté masírována dlouhými jemnými hmaty po určitých bodech, a to za doprovodu relaxační hudby.

Masíruji buď parafínovaným olejem v lékárenské kvalitě, nebo rostlinným olejem za studena lisovaným. Parafínovaný olej v lékárenské kvalitě může být bez parfemace, nebo s nádechem vůně (růže, kafr, borovice, čokoláda, ….) Rostlinný olej za studena lisovaný je bez parfemace (mandlový), nebo s nádechem semínek.

Ceny: 

 • 45 min: 550,- Kč
 • 60 min: 700,- Kč
 • 90 min: 1000,- Kč
masáže olomouc
sportovní masáž olomouc

Uvolní svaly

Bowenova technika

Je to směs z různých metod společně s obrovskou dávkou invence právě pana Bowena. V dnešní době má několik variant, které z ní vycházejí. 

Při bowenování používáte hmaty na místech, která mají vliv na další části těla. Říkáme, že na ně „brnkáme“. Proč brnkáme? Jde o příčné působení na sval či šlachu, podobně jako brnkání na kytarovou strunu.

Natáhnu kůži za daný sval, zaháknu se za něj a přebrnknu zpátky. Je to překvapivě intenzivní podnět, takže po sadě hmatů následuje pauzička. Můžete být klidně oblečení, či „odložení“. Potřebuji pouze možnost hýbat kůží a nesmí to klouzat. Ani ležet nemusíte. Brnkat se dá v leže, v sedě i vestoje.

Ceny: 

 • 45 min: 600,- Kč
 • 60 min: 1000,- Kč
 • 90 min: 1200,- Kč
masáže zuza olomouc
MASÁŽE OLOMOUC